Vyno klubo forumas : Restoranai, barai, kavinės
Pasidalink įspūdžiais apie aplankytą restoraną ar barą 
Bokštas Kaune Kęstučio ir Kanto g.
Išsiuntė: cloacaclanas (IP užfiksuotas)
Data: 01 04d, 17:46

Gerai pradėti naujus metus labai svabru. Ta proga ieškojome geros vietelės paragauti Haut Brion 1982, Vieux Chateau Certan 1982 ir 1979 m. Larmandier Bernier smiling smiley ir skaniai pavalgyti.

Kauno restoranų šviesa Vilniuje šviečia gana silpnai. Apie kadaise gerais buvusius restoranus sklando nekokie atsiliepimai. O kai kurie turintys būti gerais niekaip neatsidaro. Dėkui likimui, tarp gero vyno turėtojų yra kauniečių, kurie atidžiai seka, kas dedasi gimtajame ir amžinai laikinajame mieste.

"Bokšto" restoranas, yra šalia muzikinio teatro, o priešais jo duris yra atstatytos Kauno gynybinės sienos fragmentas ir bokštelis. Restoranas labai erdvus, tačiau pakankamai jaukus net kai jame buvo labai nedaug lankytojų. Tiesa, kiek per daug dėmesio atkreipia per salę į tualetą einantys žmonės, nes jiems tenka eiti nė kiek nepridengtiems pačiu salės viduriu. Gerai, kad mes matėme tik žingsniuojančias išvaizdžias damas.

Vyną gėrėme savo, tačiau kainorastyje pasirinkimas neblogas: Mineralinių, Tridens, kai kas Bennet asortimento. Keletas gerų šampanų, įskaitant Bollinger, Taitinger. Antkainiai nedideli, gerti tikrai negaila.

Maisto kainos tikrai nesikandžioje. Žuvienėje už 18 Lt plaukiojo didžiulė krevetė (gal tai norveginis ormaras?), kelios midijos, gabalai tuno, lašišos. Puikus sodrus sultinys. Sriuba tikrai nurungia sriubų restoranų kūrinius.
Kepsnių kainos svyruoja apie 40-50 Lt. PUiki aviena, nuostabi elniena, geras ir šefo T-Bone (tiesa, su mūsų vynais buvo kiek per mažai skonio, bet tai mūsų problema, ne restorano). Iškepta puikiai. Garnyras nesudėtingas, bet skanus. gražiai išdėliota lėkštėse.

Vienas desertas, tiesa, kiek nuvylė: kriaušė su riešutais, pelėsinio sūrio ledais ir porto (?) padažu buvo per kartu, greičiausiai padažas kiek sudegė. Tikėtina, kad kitiems pasiseks geriau, tuo labiau, kad parfait buvo labai skanus.

Moterys žavėjosi tailandietiškais indais arbatai. O vyrai - aptarnavimu. Buvo išpildytas kiekvienas mūsų pageidavimas: pakeisti padažai, išmesti česnakai ir tt. Vienu žodžiu - puiku. Tradicinė, užtikrinta virtuvė ir labi geras personalas.Tema Įrašė Išsiųsta
  Bokštas Kaune Kęstučio ir Kanto g. cloacaclanas 01 04d, 17:46
  Restoranas Viesbutis uz palangos Birutes Uostas tautvydas 05 28d, 17:52


Vardas: 
Tavo el.paštas: 
Tema: 
Apsauga nuo SPAM:
Prašau įvesti kodą kurį matote apačioje. Jei prisiregistruosite forume - Jums kiekvieną kartą to daryti nereikės.
CAPTCHA


Už pranešimų turinį "Vyno klubas" neatsako.


Vyno klubas